Motor-Car

Bezstarostný výkup vozidiel

Pohodlný a bezpečný odpredaj vozidla v štyroch jednoduchých krokoch
Plánujete výmenu vozidla? Dôležitou súčasťou tohto procesu je odpredaj vášho súčasného auta. V sieti Motor-Car ste aj v tomto prípade na správnej adrese: radi pre vás zabezpečíme celý proces výkupu vozidla. Spoľahnite sa na príjemné prostredie, transparentný proces a v neposlednom rade na férovú výkupnú cenu.

Ako prebieha výkup vozidla?

2 minúty

Vyplňte formulár so žiadosťou o ohodnotenie

Prvý krok môžete spraviť hneď teraz: požiadajte o ohodnotenie vozidla na tejto stránke.

1-2 dni

Orientačné ohodnotenie vozidla

Na základe údajov z objednávky (EČV a stavu km) vaše vozidlo orientačne ohodnotíme.

60 minút

Prehliadka vozidla

Vozidlo pristavíte v servise, kde ho skontrolujú naši mechanici. Nepotrvá to viac ako hodinu – vy sa medzitým môžete pohodlne usadiť napríklad v našej kaviarni. V rovnakom čase skontrolujeme doklady k vozidlu (technický preukaz, servisnú knižku).

30 minút

Ponuka na výkup vozidla

O ďalšiu približne polhodinu získate protokol o technickom a vizuálnom stave vozidla s našou ponukou na výkup vozidla. Táto ponuka bude v platnosti sedem dní od vystavenia.

Pri výkupe vozidla kladieme dôraz na vaše pohodlie

Výkup vozidiel Motor-Car

Výkup vozidla prirodzene sprevádza aj vaša návšteva v našom predajno-servisnom centre. Počas návštevy a prehliadky vášho vozidla budete mať k dispozícii komfort našej kaviarne a odborný personál, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti. Sme presvedčení, že výkup vozidla by mal prebiehať rovnako komfortne ako kúpa nového auta.

Náš profesionálny tím a viac ako 30-ročná tradícia spoločnosti sú vám garanciou, že celý proces výkupu vozidla prebehne korektne, pohodlne a bez zbytočného zdržania. Tak, aby sme sa s vami aj nabudúce s úsmevom stretli pri podobnej príležitosti.

Často sa pýtate

Náš výkup nie je výlučne len pre vozidlá značky Mercedes-Benz. Vykupujeme všetky značky vozidiel. 

Naša ponuka bude platiť týždeň od ohodnotenia vozidla.