Motor-Car

Motor-Car Detailing

Profesionálna ochrana

laku, exteriérových častí a interiéru vášho vozidla

Profesionálna ochrana laku, exteriérových častí a interiéru vášho vozidla

MOTOR-CAR DETAILING Banská Bystrica | Bratislava | Košice

Detailing ochráni nielen lak a interiér vášho vozidla, ale aj jeho hodnotu. Investovaním do profesionálnej ochrany laku alebo detailného umytia exteriéru a interiéru vozidla uchováte nové vozidlo v dokonalom stave alebo pri jazdenom získate opäť pocit nového.

Pre Nové aj jazdené vozidlá

Od dôkladného vyčistenia až po profesionálny detailing alebo renováciu laku. V detailingových centrách Motor-Car sa postaráme o nové, ale aj jazdené vozidlá. Ochránime lak a interiér na nových vozidlách, ale aj ošetríme časti koženého interiéru alebo zrenovujeme poškodený lak.

Modesta nové vozidlo Detailné umytie, jednostupňové leštenie s aplikáciou sklo-keramickej vrstvy MODESTA na lak vozidla.

Exteriér

Motor-Car Detailing

Lak karosérie je v každom ročnom období vystavený rôznym vplyvom – slnečnému žiareniu, dažďovej vode, prachu, odletujúcim kamienkom, soli, resp. slanému prostrediu, vlhkosti, teplu, mrazu…., ale aj vtáčiemu trusu, stromovej miazge, pôsobeniu napadaného lístia atď. Všetky tieto vplyvy v priebehu času zanechávajú svoju stopu na laku. Ak chcete dopad týchto vplyvov eliminovať na minimum, oplatí sa investovať do profesionálneho ošetrenia laku karosérie.

Interiér

Motor-Car Detailing

Interiér vozidla je pri dennom používaní vystavovaný veľkej záťaži, od nastupovania a vystupovania, od detí, domácich miláčikov a podobne. Starostlivosťou o interiér a jeho kožené časti získa vaše vozidlo odolnosť voči poškodeniam a ostatným vplyvom. Pri nových vozidlách zachováte aktuálny stav a pri jazdených získate opäť pocit nového vozidla. 

Motor-Car Detailing

Kolesá

Disky kolies sú neustále vystavované vonkajším vplyvom a horúcemu brzdovému prachu. Na ich ochranu používame povlak z tekutého skla s veľmi tesnou molekulárnou štruktúrou. Vytvára to vrstvu s dlhotrvajúcou ochranou proti teplotám až do 1 300 °C. Vďaka silne hydrofóbnym vlastnostiam sú kolesá podstatne menej znečistené a ich umývanie je omnoho jednoduchšie. 

Pripravení? Vyžiadajte si ponuku

Viac ako 32 rokov pracujeme s vozidlami Mercedes-Benz. S prémiovými produktmi, vysokými nárokmi a s najvyššou kvalitou sme v kontakte každý deň.
Andrej Duffala
Vedúci detailingového centra Motor-Car Bratislava

známka kvality

Modesta je najexkluzívnejšia značka produktov na ochranu lakov vozidiel na svete. Japonské produkty Modesta vytvárajú tvrdý a vysokoodolný povlak podobný sklu, ktorý je zložený z najkvalitnejšieho kremíka. Táto merateľná vrstva je omnoho tvrdšia, ako je lak, a tým ho ochráni pred všetkými negatívnymi vplyvmi prostredia, ako sú poškrabanie alebo nárazy kamienkov.
Produkty Modesta boli vyvinuté poprednými japonskými vedcami a na vozidlá sú aplikované iba prísne výbernými detailermi vyznačujúcimi sa vysokou profesionalitou a vynikajúcou reputáciou.

Modesta Detailing a ochrana laku

Potrebujete poradiť?

Ponúkame služby pre jazdené i nové vozidlá, vyberte si kompletnú starostlivosť o vozidlo alebo vybranú službu na ošetrenie jeho časti. Kontaktujte nás odoslaním nezáväznej objednávky a o všetkom vás informujeme alebo poradíme s výberom vhodnej služby pre vaše vozidlo.

Naše detailingové centrá

Motor-Car Banska Bystrica

BANSKÁ BYSTRICA

Detailingové centrum
Motor-Car Banská Bystrica
Zvolenská cesta 48

Motor-Car Bratislava

BRATISLAVA

Detailingové centrum
Motor-Car Bratislava
Tuhovská 5

Motor-Car Kosice

KOŠICE

Detailingové centrum
Motor-Car Košice
Dopravná 5

Zažite opať pocit ako pri novom aute. Profesionálny detailing dokáže prinavrátiť aj jazdenému vozidlu lesk a voňu nového auta.
Michal Líner
Vedúci popredajných služieb Motor-Car Banská Bystrica.