Motor-Car

Nový JEEP® AVENGER

Stvorený pre skutočný svet

Nový JEEP® AVENGER

Stvorený pre skutočný svet

Auto roka, ktoré mení hru

Dobrodružstvo je o prekračovaní hraníc, objavovaní a hľadaní seba samého v úplne novom svete. Výrazné 18“ disky z ľahkej zliatiny dokonale ladia s atletickými tvarmi najkompaktnejšieho elektrického modelu značky Jeep® s ochrannými obkladmi dookola. 

Výrazná estetika odráža ikonickú osobnosť modelu Jeep®: jeho charakteristická mriežka masky so siedmimi otvormi, kontrastná čierna strecha, ktorá umocňuje jeho postoj, ako aj predné a zadné LED svetlá umožňujú rozpoznať Avenger na prvý pohľad.

Užite si jazdu bez stresu

Nový Avenger, prvý 100 % elektrický Jeep®, kombinuje výkon a vzrušenie z jazdy s automobilom Jeep® s plne elektrickým pohonom.

Jazdíte v pohode: stačia 3 minúty nabíjania na 100 kW rýchlonabíjačke s jednosmerným prúdom (DC), aby ste dobili energiu na 30 km jazdy. Priemernú dennú spotrebu SUV tak pohodlne dobijete počas prestávky na kávu. 

Pri tom si môžete vybrať riešenia nabíjania, ktoré vám najlepšie vyhovujú. A keď sa potrebujete odreagovať, môžete vyraziť a Avenger vás odvezie kamkoľvek a bez emisií.

Dojazd

až do 404 km

Nabíjanie 20 – 80 % na 100 kW rýchlonabíjačke DC

24 minút

Výkon elektromotora

115 kW (156 k)

Interiér​, ktorý cítite

Moderný a digitálny interiér modelu Jeep® Avenger spája váš zážitok zo slobodnej jazdy s vysokou funkčnosťou a digitálnou konektivitou. Neuveríte, koľko predmetov sa zmestí do vášho nového SUV: do jeho odkladacích priestorov sa zmestí celý obsah príručnej tašky. Všetko, čo v nej bolo, ako váš smartfón, kľúče od domu, fľaša na vodu, slnečné okuliare, kozmetické potreby a ďalšie veci si nájdu miesto v kabíne.

Pre každodenný život alebo víkendové výlety sú k dispozícii šikovné a organizované priestory na všetko. Každá cesta sa stáva dobrodružstvom, ktoré si treba užiť. Prispievajú k tomu pohodlné a útulné sedadlá v exkluzívnom žlto-čiernom farebnom vyhotovení, žlté akcenty na prístrojovej doske a viacfarebné ambientné osvetlenie, ktoré premietne vaše emócie do farieb.

Sloboda výberu

Jeep® Avenger je k dispozícií aj s benzínovým motorom. Efektívny a agilný motor 1.2 TURBO s výkonom 100 k v kombinácií so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou sa vyznačuje nízkou spotrebou. 

Kombinovaná spotreba WLTP

5,6 l/100 km

Manuálna prevodovka

6-stupňová

Max. výkon

100 k

Technológia a bezpečnosť

Nový Jeep® Avenger vám ešte viac uľahčí cestovanie a posunie váš zážitok z jazdy ďalej.

So svojimi komibinovanými pokročilými asistenčnými systémami vám pomáha udržiavať vzdialenosť od vozidla pred vami a zároveň udržiava vozidlo v strede jazdného pruhu prostredníctvom aktívnych korekcií riadenia.

V novom modeli Jeep® Avenger máte k dispozícii dva digitálne panely s uhlopriečkou 10,25″, plne digitálny prístrojový panel a rovnako veľký dotykový displej infotainmentu Uconnect.

Paleta špičkových technológií zlepšujúcich konektivitu a infotainment

Systém automaticky prispôsobí rýchlosť, aby dodržal nastavený odstup

Adaptívny tempomat

Užívateľské rozhranie, ktoré tvoria dotykový displej infotainmentu Uconnect™ a 10,25“ plne digitálny prístrojový panel

100 % digitálne rozhranie

Ukážte svoj štýl FULL LED svetlometmi, ktoré robia Avenger rozpoznateľným na prvý pohľad

Full LED svetlomety

Umožňuje vám komunikovať s vaším vozidlom priamo z vášho smartfónu

Služby UConnect™ Services 

Nový Jeep® Avenger predstavuje koncentráciu štýlu, technológie a ikonickej slobody značky Jeep®. Okrem toho sa dá aj vo veľkom rozsahu personalizovať. Vďaka bohatej ponuke príslušenstva Jeep® Authentic Accessories by Mopar® je veľmi jednoduché dodať vášmu vozidlu individuálny charakter – ako aj zabezpečiť všetko, čo potrebujete na svoje najbližšie dobrodružstvá. Je čas začať si vychutnávať cestu. Dovoľte, aby vás Jeep® a Mopar® na nej viedli.

Jeep® AVENGER: Objavte NOVÉ AUTO ROKA, ktoré mení hru

Preskúmajte vozidlá ihneď k odberu, vyžiadajte si ponuku alebo sa spojte s predajcom.

Radi sa vám ozveme.
Nechajte nám svoj kontakt.

Vaše údaje použijeme iba pre účely spätného kontaktovania a bez vášho súhlasu ich nebudeme ďalej využívať.

Popup kontakt

Radi sa vám ozveme.
Nechajte nám svoj kontakt.

Vaše údaje použijeme iba pre účely spätného kontaktovania a bez vášho súhlasu ich nebudeme ďalej využívať.

Popup kontakt - Jeep Compass - Jeep Renegade