Motor-Car

Vstúpte do rodiny Mercedes-EQ

Vozidiel nabitých emóciou

Vstúpte do rodiny Mercedes - EQ 

Vozidiel nabitých emóciou

EQS pre najnáročnejších

EQS je prvý plnoelektrický luxusný sedan od Mercedes-EQ, ktorým značka nanovo definuje tento segment vozidiel. Ako prvý model je EQS navyše postavený na modulárnej architektúre pre elektrické vozidlá luxusnej a vyššej triedy.

EQE pre podnikateľov

Pokiaľ sa o tradičnej Triede E od značky Mercedes-Benz hovorí, že je ideálnym spoločníkom pre akýkoľvek druh podnikania, tak pre elektrický model EQE od Mercedes-EQ platí, že všetky jej schopnosti posúva do elektrického veku.

Mercedes me Charge

Mercedes-Benz zjednodušuje elektrickú mobilitu. Od júna 2022 existuje nový tarifný systém pre približne 300 000 nabíjacích miest v sieti Mercedes me Charge v Európe.

Mercedes me Charge bude v budúcnosti ponúkať tri nové tarify za nabíjanie, ktoré budú nastavené podľa individuálnych potrieb. Vďaka tomu bude nabíjanie so službami Mercedes me Charge ešte jednoduchšie.

EQS SUV nová definícia luxusu

SUV v avantgardnom a zároveň luxusnom interiéri ponúka veľký priestor, komfort a konektivitu až pre siedmich cestujúcich. Vďaka výkonným elektromotorom, náhonu na všetky kolesá jazdí SUV EQS suverénne aj v ľahkom teréne.

EQE SUV špičkové technológie a luxus

EQE SUV je všestranný variant odvodený od sedanu pre podnikateľov. Patrí k najpriestrannejším zástupcom svojej triedy a používa novú, čisto elektrickú platformu. Špičkové technológie a luxus sa stretávajú so všestrannosťou práve v novom EQE SUV.

Všetko máte v ruke

Špičkovú konektivitu automobilov Mercedes-Benz podporujú dve aplikácie pre chytré telefóny. Mercedes me na každodenné využitie a EQ Ready ako poradca pri kúpe elektrifikovaného vozidla.

EQB pre rodiny

Nová EQB zjednocuje dizajnové prvky typické pre značku Mercedes-EQ s hranatým a výrazným prejavom. Vďaka až siedmim sedadlám, veľkorysému ložnému priestoru a multimediálnemu systému MBUX zažijete jazdenie na elektrický pohon úplne novým spôsobom.

EQV keď je vás veľa

Model EQV je ako prvé prémiové veľkopriestorové elektrické sériovo vyrábané vozidlo určené hlavne rodinnej klientele, podnikateľom v oblasti luxusnej kyvadlovej dopravy a všetkým milovníkom športu a aktívneho spôsobu života.

Flexibilné nabíjanie kdekoľvek

S elektrickým alebo hybridným vozidlom dobíjateľným zo siete máte k dispozícii množstvo spoľahlivých a jednoduchých možností nabíjania. Vy sa rozhodnete, kde si chcete nabiť svoje vozidlo.

Nabíjacia skrinka (wallbox)

je vhodná na montáž na súkromné použitie s výkonom až 22 kW. Ide o zariadenie ideálne na montáž v rodinných domoch alebo na súkromných parkovacích miestach

Flexibilný nabíjací systém

si pohodlne vezmete kdekoľvek so sebou. Má vo výbave niekoľko redukcií, a tak si pohodlne vaše elektrické auto nabijete kdekoľvek a z akejkoľvek elektrickej zásuvky, či už doma v garáži, na chate alebo chalupe.

Rýchlejšie nabíjanie z nabíjacej skrinky Mercedes-Benz
Flexibilný nabíjací systém - Multitalent pre každý druh zásuvky

EQC univerzál

EQC je predjazdcom avantgardnej elektrickej estetiky a súčasne predstaviteľom dizajnovej reči Progresívneho luxusu.

EQA do mesta

V názve EQA sa skrýva nový vstup do sveta plnoelektrických automobilov od značky Mercedes-EQ.

Objavte elektrifikované vozidlá od značky Mercedes-Benz

Preskúmajte vozidlá ihneď k odberu, vyžiadajte si ponuku alebo sa spojte s predajcom.

Motor-Car

Radi sa vám ozveme.
Nechajte nám svoj kontakt.

Vaše údaje použijeme iba pre účely spätného kontaktovania a bez vášho súhlasu ich nebudeme ďalej využívať.